MELD JE AAN EN BESPAAR 15%: CODE RET15
- Klaar om je aan te melden voor -15 %? Word lid van Pro-Prestige en gebruik RET15 op je eerste aankoop.
- Geef de code RET15 in bij het afrekenen
- Mix en match mogelijk, sommige uitsluitingen zijn van toepassing
- Alle voorwaarden door op deze link te klikken
Overzicht
- Verzachting
- Exfoliërend
- Cel vernieuwen
- kalmerend
- Hydraterend
Beschrijving
De +maskology FOOT PEEL Professional Foot Treatment gebruikt een formule van meer dan 16 krachtige botanische en fruitextracten om de ruwe en dode huid van de voeten geleidelijk te verwijderen in slechts 7 dagen. De behandeling van 90 minuten helpt de voeten zachter en gladder te maken, de textuur te verbeteren en harde, eeltige huid te verbannen.
Deze bestverkopende peeling maakt gebruik van salicylzuur en glycolzuur om dode huidcellen op te lossen en te exfoliëren om eventuele ruwe huid te verwijderen. Het stimuleert ook de regeneratie van nieuwe cellen, waardoor de huid eronder wordt aangevuld en vernieuwd.
Een paar dagen na de behandeling begint de dode huid te vervellen, waardoor frisse en gladde voeten zichtbaar worden. De fruitextracten in de formule werken ook om de huid te kalmeren en te hydrateren, zodat de voeten verfrist en gehydrateerd aanvoelen.
Dit masker is 100% plantaardig.
Deze bestverkopende peeling maakt gebruik van salicylzuur en glycolzuur om dode huidcellen op te lossen en te exfoliëren om eventuele ruwe huid te verwijderen. Het stimuleert ook de regeneratie van nieuwe cellen, waardoor de huid eronder wordt aangevuld en vernieuwd.
Een paar dagen na de behandeling begint de dode huid te vervellen, waardoor frisse en gladde voeten zichtbaar worden. De fruitextracten in de formule werken ook om de huid te kalmeren en te hydrateren, zodat de voeten verfrist en gehydrateerd aanvoelen.
Dit masker is 100% plantaardig.
Gebruiksaanwijzingen
Haal de laarsjes uit de tas en knip langs de lijnen uit. Was de voeten grondig met alleen schoon water. Droog de voeten grondig en stop de schone en droge voeten in de laarsjes. Draag ze maximum 90 minuten. Doe de laarsjes uit en was de handen en voeten alleen met water. Belangrijke informatie over het wassen: Was uw voeten gedurende 7 dagen met alleen water. Was de voeten niet met zeep, douchegel, wasmiddel, etc. zodat het product optimaal kan inwerken. Niet wassen met heet water. Niet wassen wanneer in de douche of het bad. Geen voetcrèmes of -producten aanbrengen gedurende minstens 7 dagen. Gedurende minstens 7 dagen niet zwemmen. De huid zal de volgende 7 dagen op natuurlijke wijze afschilferen. Wacht 6 weken alvorens opnieuw te gebruiken.
Ingrediënten
AQUA, ALCOHOL DENAT., LACTIC ACID, GLYCOLIC ACID, GLYCERIN,HYDROXYETHYLCELLULOSE, ARGININE, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL,BUTYLENE GLYCOL, SALICYLIC ACID 0.1%, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, ILLICIUMVERUM (ANISE) FRUIT EXTRACT, BETAINE, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, LAVANDULAANGUSTIFOLIA (LAVENDER) EXTRACT, PORTULACA OLERACEA EXTRACT, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAFEXTRACT, MALPIGHIA PUNICIFOLIA (ACEROLA) FRUIT EXTRACT, ACTINIDIA CHINENSIS (KIWI) FRUITEXTRACT, MUSA SAPIENTUM (BANANA) FRUIT EXTRACT, LONICERA JAPONICA (HONEYSUCKLE)FLOWER EXTRACT, PAEONIA ALBIFLORA ROOT EXTRACT, SOPHORA FLAVESCENS ROOT EXTRACT,SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT, PRUNUS PERSICA (PEACH) LEAF EXTRACT, CAMELLIASINENSIS LEAF EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY)EXTRACT, DISODIUM EDTA, UREA, TOCOPHERYL ACETATE, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL,HEXYL CINNAMAL.
Levering en voorraad
Veiligheidsinformatie
Advies: Niet gebruiken bij zwangerschap, indien u diabeticus bent, lijdt aan astma, eczeem, dermatitis, psoriasis of een andere huidaandoening. Niet op een wonde, of open of beschadigde huid aanbrengen. Dit product bevat alfahydroxyzuur en salicylzuur, en moet met de nodige zorg worden gebruikt. Als er product in de ogen terechtkomt, was dan overvloedig met schoon water. Doe de laarsjes onmiddellijk uit als er ongemak of irritatie optreedt en spoel de voeten en handen alleen met water. Loop niet tijdens het dragen van de laarsjes, uw voeten zullen glad zijn. Personen jonger dan 16 jaar mogen dit product niet gebruiken. Raadpleeg altijd een arts in geval van twijfel.
Recent bekeken producten
8,99 €
<ul><li>Verzachting</li><li>Exfoliërend</li><li>Cel vernieuwen</li><li>kalmerend</li><li>Hydraterend</li></ul>
Promotie
Online aanbieding
46,25 €
KOOP 1 KRIJG 15% KORTING | KOOP 2 KRIJG 25% KORTING
<ul><li>Zorgt ervoor dat de kleur in de haarvezel behouden blijft</li><li>Extra delicate verzurende werking</li><li>Maakt het haar gemakkelijker te kammen</li></ul>
Promotie
47,97 €
79,95 €
BESPAAR 40%
<ul><li>Professional Pedi CarexxxxVelvetSole System dat de contouren van je voeten gladmaakt</li><li>Dry and Dead Cell Removing Technology die dode huidcellen weg polijst</li><li>Ultra-Gentle Callus Removal functie om eelt te verwijderen en je voeten glad aan te laten voelen</li><li>Painless Exfoliation System dat dode huid verwijdert zonder ongemak te veroorzaken</li><li>Easy Exchange Head voor maximaal gemak veelzijdigheid hygiëne en effectiviteit</li><li>Long-Lasting Pumice Stone die duurzaam milieuvriendelijk en effectief is</li><li>Adjustable Spin Speed om aan de behoeften van verschillende huidtypes en voorkeuren te voldoen</li><li>Multifunctional Easy-Use Attachments die alles bieden van diepe exfoliatie tot ontspannende massages.</li></ul>
Promotie
23,97 €
39,95 €
BESPAAR 40%
<ul><li>Professional Pedi CarexxxxVelvetSole System voor professionele voetverzorging en fluweelzachte voetzolen</li><li>Dry and Dead Cell Removing System dat betrouwbaar droge en dode huidcellen weghaalt</li><li>Ultra-Gentle Callus Removal voor het zacht maar effectief verwijderen van eelt</li><li>Painless Exfoliation System dat je huid mild maar efficiënt exfolieert</li><li>Easy Exchange Head voor eenvoudig wisselen van verschillende opzetstukken</li><li>Duurzaam puimsteen milieuvriendelijk en effectief</li><li>Versatile WetxxxxDry Use om het apparaat op zowel natte als droge huid te gebruiken</li><li>Textured Nano-Crystalline Glass dat je voeten zachtjes exfolieert met het gestructureerde oppervlak</li><li>Multi Surface Suction Mount waarmee je het apparaat gemakkelijk aan verschillende oppervlakken in je badkamer kunt bevestigen</li></ul>